Obsah‎ > ‎2012‎ > ‎

Říjen 2012

21. 10. 2012, Poslení létání

Tradiční poslední létání nám tentokrát nevyšlo na nijak ideální počasí, ale taky nebylo nijak zle. Popovídali jsme si, opekli buřty a klobásy a samozřejmě taky trochu polétali.

14. 10. 2012

 Dlouho jsem si říkal, že by bylo fajn vzít na letiště Ascota a Furio zároveň a porovnat pěkně mezi sebou. Dneska jsem tuto myšlenku realizoval. Na letiště jsem vyrazil hned dopoledne, počasí totiž bylo parádní. Srovnání Ascot vs. Furio dopadlo tentokrát jednoznačně pro Ascota, se kterým jsem bez problémů létal dlouhé časy, zatímco s Furiem jsem se ve vzduchu nějak nedokázal udržet. Jak ale sílila termika, zlepšoval jsem i časy s Furiem. Během mého létání dorazil na letiště taky ToMaS se svým Furiem. Tři kompoziťáky najednou, to už na letišti dlouho nebylo!

6. 10. 2012

Sezóna pomalu končí, takže se snažím dohnat, co jsem zameškal přes léto - na řadu tedy přišel Ascot na navijáku. Létání přes poledne bylo fajn, užil jsem si to v krásném počasí parádně. Na letišti ale bylo překvapivě prázdno, potkal jsem se jenom s Jirkou.

4. 10. 2012

Školka našeho Ondry pořádala drakiádu a její součástí bylo opékání buřtů na našem letišti. Takže my jsme chvíli pouštěli draka a pak se přesunuli na letiště, kde jsme počkali, až dorazí školka. Mimochodem, drak nám moc nelétal - příliš lehký ocas. Na letišti už byla solidně silná sestava, takže jsme pak dětem ze školky ukázali pár letů s různými modely. Já létal s Osirisem.
Comments